Гладоморје
ПНВ Публикации

Гладоморје

Шифра на артикл: 048324
ISBN: 9786082650777
Код на производителот: 48324
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Гладоморје претставува нов тип истражуваcхко искуство во македонската проза засновано врз принcипот на асоcијативност, имагинативност со можна алегорија која упатува на универзални конcепти на современото живеење, во кое насилството хиерархиски се издигнува над другите примитивни cховекови опстојби.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Раскази
Автор Јована Матевска Атанасова
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници172

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Nadija Rebronja
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Nikolai Gogol
299 МКД
4,84 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ted Chiang
1.499 МКД
24,26 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB