Вампир психопат
Вампир психопат
Вампир психопат
Вампир психопат
Темплум

Вампир психопат

Шифра на артикл: 053315
ISBN: 9989902771
Код на производителот: 53315
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Неверојатен лудак! Литературен алхемичар - маг и шаман едновремено! Само во машината на генијалната литература може да се смеша една таква комбинација од магиско, морбидно, психолошко и филозофско! Дури и капките од оваа налудничава литература во допир со нежна душа предизвикуваат суптилни процепи и паѓања во несвест! Внимателно да се употребува! Да не се тресе пред употреба! Пренежниот читател може да експлодира! Мамлеев е Достоевски на 21 век!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Раскази
Автор Јуриј Мамлеев
Издавач Темплум
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници136

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Nadija Rebronja
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Nikolai Gogol
299 МКД
4,84 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ted Chiang
1.499 МКД
24,26 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB