Три жени
Магор

Три жени

Шифра на артикл: 056479
Баркод: 9789989183430
Код на производителот: 56479
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Циклусот раскази Три жени, како што истакнува и самиот автор, е книга која е зачеток на најпознатиот роман на Музил Човек без својства и која може да се чита како своевиден вовед во еден од најгенијалните романи на дваесеттиот век.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Раскази
Автор Роберт Музил
Издавач Магор
Боја Мултиколор
Димензија A5
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2008
Број на страници123

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Nadija Rebronja
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Nikolai Gogol
Цена 299 МКД
4,84 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ted Chiang
Цена 1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 315 МКД
5,10 EUR
Заштеда 30%
450 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB