Горилочувар
Норша

Горилочувар

Шифра на артикл: 094147
ISBN: 9786084901006
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Раскази со мистерија и магија. Неочекувани настани од Африка и Азија, саркастични, духовити, горки, полни со црн хумор, скоро надреални. Во „Горилочувар“ авторот открива универзум толку поразличен од сè останато, како да создава нова димензија. Забавно чeтиво за покрај разгорен оган. Раскази со мистерија и магија. Неочекувани настани од Африка и Азија, саркастични, духовити, горки, полни со црн хумор, скоро надреални. Во „Горилочувар“ авторот открива универзум толку поразличен од сè останато, како да создава нова димензија. Забавно чeтиво за покрај разгорен оган.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Раскази
Автор Роберто Арлт
Издавач Норша
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници136
Димензија21 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Дино Буцати
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
420 МКД
6,80 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ted Chiang
1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Борис Пахор
390 МКД
6,31 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB