Држач за книги, Frida
Држач за книги, Frida
Држач за книги, Frida
Држач за книги, Frida
Држач за книги, Frida
Држач за книги, Frida
Држач за книги, Frida
Држач за книги, Frida
Balvi

Држач за книги, Frida

Шифра на артикл: 051035
Код на производителот: 51035
Достапно веднаш
0 МКД
995 МКД
995 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Разделници
Бренд Balvi
Димензија17 x 13 x

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
399 МКД
Sačuvano u omiljne
399 МКД
Sačuvano u omiljne
399 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.13 MB