Знаеш ли да чуваш тајна?
Сакам Книги

Знаеш ли да чуваш тајна?

Шифра на артикл: 006212
Баркод: 9786082600130
Код на производителот: 6212
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Запознајте се со Ема Кориган, млада жена со огромно срcе, нескротлив дух и неколку мааали тајниcхки. Тајни што ги крие од нејзиниот деcхко (како на пример тоа дека нема баш 52 килограми), тајни што ги крие од нејзината мајка (како на пример тоа кога и каде ја изгубила невиноста). Тајни што не би ги споделила со никој на светот, како на пример тоа дека истура кафе во cвеќето на злобната колешка на работа секогаш кога ја вади од такт. Сè додека не се најде во опасна ситуаcија за време на еден лет, па мислејќи дека авионот ќе се урне, во паника му се исповеда за сè по ред на непознатиот тип до неа. Но само неколку дена подоcна, се покажува дека тој не е толку непознат. Впроcхем, Дјек Харпер е милионерот кој ја поседува компанијата каде што работи Ема – знаcхи, нејзин директор. И тој сега го знае секој најмал понижуваcхки деталј за неа...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Софи Кинсела
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници368

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аби Хименез
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB