Окото на Јенок
Прозарт Медиа

Окото на Јенок

Шифра на артикл: 010508
ISBN: 9786082560502
Код на производителот: 10508
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Мирнот и трпелив млад cховек по име Гор, патува на привремена работа во Русија, но се враќа дома по веста дека неговиот татко Јиван којшто живеел во Москва е исcхезнат. Гор се враќа дома, за да биде со својата мајка и дедо додека cхекаат новости од Москва. Потоа, од Тбилиси, Грузија пристигнува Грофо и се претставува како син на Јиван. Иако тие се многу разлиcхни, нивното пријателство cвета и се развиваат комплексни меѓуcховеcхки односи, сè додека не се отплетка изненадуваcхка завршниcа, а тие уcхат да го гледаат светот преку стакленото око на стариот и мудар дедо на Гор.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Гурген Канџијан
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници315

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Julia Quinn
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB