Подарок за сеќавање
Бата Прес

Подарок за сеќавање

Шифра на артикл: 048210
Баркод: 9786082531694
Код на производителот: 48210
Автор: Мелиса Хил
Достапно веднаш
0 МКД
430 МКД
430 МКД
6,96 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дарси Арчер работи во мала книжарница на Менхетен. Верна на своите соништа, одбива да се заљуби во некој што не е речиси совршен маж, некој што нема да ја собори од на нозе… буквално. Еден ден, на патот до книжарницата, возејќи велосипед, Дарси случајно ќе налета во убаво облечен маж со куче на поводник. Тој паѓа во несвест и итната помош мора да го однесе во болница, додека сиротото куче ќе остане само. Исполнета со чувство на вина, Дарси го зема кучето и размислува како да го врати на сопственикот што за целото тоа време лежи во болница и не може да се сети на ништо што се случило пред несреќата. Додека му помага на непознатиот маж да се сети на својот живот и семејството, го открива неговиот свет на книгите, патувањата, авантурите и сите оние работи за кои дотогаш само мечтаела. Дарси полека го спојува мозаикот за овој таинствен човек и почнува да се прашува, дали е тој ЕДЕН ЕДИНСТВЕН… Но, дали реалноста и мечтаењето се едно исто? И што ќе се случи кога на принцот на белиот коњ ќе му се врати меморијата? Дали Ајдан е навистина оној што го чека и со кој ќе живее среќно…
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Мелиса Хил
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници365

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Аби Хименез
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB