Водич за животот на феноменалните девојки
Икона

Водич за животот на феноменалните девојки

Шифра на артикл: 052174
ISBN: 9789989168529
Код на производителот: 52174
Достапно веднаш
0 МКД
649 МКД
649 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Феноменалната девојка е паметна, софистицирана и секси. Со својот изглед и шарм, таа секогаш знае што треба да каже и што да направи. Но таа знае и дека, и покрај најдобрите планови во животот тие може да излезат од контрола. Водичот за животот… покажува како со љубезност да ги совладате проблемите кога сте под притисок. Се обраќа кон секој аспект од животот на феноменалната девојка со разигран, весел тон, вклучувајќи ја кариерата, социјализацијата, забавата, семејството, пријателството и сексот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Ким Изо, Кери Марш
Издавач Икона
Јазик Македонски
Година на објавување2009
Број на страници352

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Julia Quinn
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB