Книга за девојчиња
Топер

Книга за девојчиња

Шифра на артикл: 000361
ISBN: 9786082082677
Код на производителот: 361
Достапно веднаш
0 МКД
340 МКД
340 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Девојчиња, оваа книга ви е посветена вам! Во неа ќе најдете се што треба да знае една тинејxерка: совети, предлози и многу интересни идеи, кои ќе ве пренесат во светот на модата и на спортот, кулинарството, градинарството и на тематските забави. Едноставна е и практична, можете да ја носите секогаш со себе. ќе ви помогне да се снајдете во секоја ситуација!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Самопомош и совети
Автор Емануела Карлети
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2013
Број на страници149

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Scott Addams
1.399 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.4 MB