ЛИОБАНИ. Јас објаснувам - учествуваш ли и ти?
Габриеле Издателство Реч

ЛИОБАНИ. Јас објаснувам - учествуваш ли и ти?

Шифра на артикл: 058431
ISBN: 9789989688478
Код на производителот: 58431
Автор: Габриеле
Достапно веднаш
0 МКД
340 МКД
340 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Книга за млади од 12-18 година на животот. Лиобани им помага на младите да ја пронајдат слободата во Бога и да го земат својот живот во свои раце: Како да го пронајдам мојот сопствен тип, како да дојдам до моите способности? Која е вистинската професија за мене?… И уште многу друго.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Самопомош и совети
Автор Габриеле
Издавач Габриеле Издателство Реч
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2014
Број на страници269
Димензија14 x 18 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Scott Addams
1.399 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.4 MB