Скицник, Bamboo Sketch, 105 g/cm², А5
Скицник, Bamboo Sketch, 105 g/cm², А5
Скицник, Bamboo Sketch, 105 g/cm², А5
Скицник, Bamboo Sketch, 105 g/cm², А5
Скицник, Bamboo Sketch, 105 g/cm², А5
Скицник, Bamboo Sketch, 105 g/cm², А5
Скицник, Bamboo Sketch, 105 g/cm², А5
Скицник, Bamboo Sketch, 105 g/cm², А5
Скицник, Bamboo Sketch, 105 g/cm², А5
Скицник, Bamboo Sketch, 105 g/cm², А5
Hahnemühle

Скицник, Bamboo Sketch, 105 g/cm², А5

Шифра на артикл: 060397
Достапно веднаш
0 МКД
1.030 МКД
1.030 МКД
16,67 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
тефтер за пишување и скицирање, 90% бамбус и 10% памук
Карактеристика Вредност
Kатегорија Скеч хартии
Бренд Hahnemühle
Димензија A5
Број на страници128
Димензијаu04105

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.14 MB