Дневник, Travel, 140 g/cm², 9 x 14 cm вертикален
Дневник, Travel, 140 g/cm², 9 x 14 cm вертикален
Дневник, Travel, 140 g/cm², 9 x 14 cm вертикален
Дневник, Travel, 140 g/cm², 9 x 14 cm вертикален
Дневник, Travel, 140 g/cm², 9 x 14 cm вертикален
Дневник, Travel, 140 g/cm², 9 x 14 cm вертикален
Дневник, Travel, 140 g/cm², 9 x 14 cm вертикален
Дневник, Travel, 140 g/cm², 9 x 14 cm вертикален
Hahnemühle

Дневник, Travel, 140 g/cm², 9 x 14 cm вертикален

Шифра на артикл: 060398
Достапно веднаш
0 МКД
820 МКД
820 МКД
13,27 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
тефтер за пишување и скицирање, празни листови
Карактеристика Вредност
Kатегорија Скеч хартии
Бренд Hahnemühle
Број на страници124
Димензија9h4cm.vert

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.25 MB