Дедовите приказни
Топер

Дедовите приказни

Шифра на артикл: 000542
ISBN: 9786082083520
Код на производителот: 542
Достапно веднаш
0 МКД
220 МКД
220 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Се што му беше потребно на дедо му на Давид беше удобниот стол, за да седне и да му раскажува приказна. А дедото имаше приказна за секоја ситуација - било Давид да сакаше да стане фотограф, или да сакаше да ја сподели новогодишната среќа. Со приказните на неговиот дедо и вие ќе научите што е љубов, надеж, почит како да ги одберете вистинските работи во жживотот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Субхоџит Сањал
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници80

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB