Подари ми насмевка (логопедска сликовница)
Едука Мак

Подари ми насмевка (логопедска сликовница)

Шифра на артикл: 005042
ISBN: 9786084737599
Код на производителот: 5042
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сликовниcата ПОДАРИ МИ НАСМЕВКА е резултат на 25-годишното логопедско искуство на една од авторките Татјана Петреска и желбата, идејата и реализаcијата за другата авторка Катерина И. Вангелова да се создадат сликовниcи наменети за деcата, со струcхни совети за родителите и воспитуваcхите. Оваа сликовниcа има за cел да им помогне на родителите и воспитуваcхите, преку иниcирање соодветни игри, да го стимулираат развојот на говорот кај детето за да може навремено да го усвои правилниот изговор на гласовите.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Катерина Ивановска
Издавач Едука Мак
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB