Здраво Скопје : мала временска машина
Издавачки центар ТРИ

Здраво Скопје : мала временска машина

Шифра на артикл: 006770
ISBN: 9786082306407
Код на производителот: 6770
Достапно веднаш
0 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Првиот детски интерактивен водиcх – Здраво Скопје е мала временска машина која ќе ве сврти околу градот и спомените на возрасните. Врзете ги појасите, земете ги шамивcхињата – ќе биде забавно, емотивно и носталгиcхно возење низ градот од нашите глави и срcа.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор А. Шаровиќ-Атанасовска, Р. Мандичевска
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници103

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB