Азбукварка
Чудна Шума

Азбукварка

Шифра на артикл: 008865
ISBN: 9786086623425
Код на производителот: 8865
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Прекрасна шарена сликовница за учење и препознавање на буквите од азбуката преку весели стихови, како и мал простор за пишување на печатните букви.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Наташа Костовска, Ванчо Полазаревски
Издавач Чудна Шума
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници36
ДимензијаA4

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB