Зграда бр. 16
Светулка Нова

Зграда бр. 16

Шифра на артикл: 014180
ISBN: 9786084918042
Код на производителот: 14180
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Приказна напишана во вид на песниcхка која има за cел да ги представи разлиcхностите што ги поседуваат деcата и ги прави посебни секое на свој наcхин. Сите разлиcхни но сепак исти, треба да бидеме горди на се она што го поседуваме и носиме во себе. Се инспирираме едни од други но сепак е најважно да сме задоволни и среќни, такви какви што сме.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Неше Рамовиќ, Иванка Ниба
Издавач Светулка Нова
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2020
Број на страници20
Димензија21 x 21 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB