Празник
Светулка Нова

Празник

Шифра на артикл: 014181
Баркод: 9786084918035
Код на производителот: 14181
Автор: Ана Батева
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во едно село Далечно, каде на сончев ден никој не излезе да танцува, магаренцето Мирко ќе ја врати радоста, љубовта и вербата во пријателството, што беа изгубени во ова мало селце. Да,да и тоа со песна.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Ана Батева
Издавач Светулка Нова
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2020
Број на страници20
Димензија21 x 21

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB