Пријателство
Светулка Нова

Пријателство

Шифра на артикл: 037256
ISBN: 9786086636357
Код на производителот: 37256
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Приказна за едно необично пријателство помеЌу малиот Стефан и еден мил штрк.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Ана Батева, Иванка Ниба
Издавач Светулка Нова
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2020
Број на страници20
Димензија21 x 21 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.1 MB