Стела и Сани: Во овој балон нема место за еден слон
Издавачки центар ТРИ

Стела и Сани: Во овој балон нема место за еден слон

Шифра на артикл: 041151
ISBN: 9786084892267
Код на производителот: 41151
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кога Сани и Стела најдоа балон, сите животни сакаа да влезат. Но, дали во тој балон ќе има место и за еден голем слон? Шарена приказна со многу животни и еден неочекуван крај.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Бистра Георгиева, Катерина Николовска
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници28

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB