Кралица/Чудовиште
Кралица/Чудовиште
Кралица/Чудовиште
Кралица/Чудовиште
Прозарт Медиа

Кралица/Чудовиште

Шифра на артикл: 044711
ISBN: 9786082560892
Код на производителот: 44711
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Симпатична шаренолика сликовница, којашто може да ја читате од два правци! На едната страна од книгата, ќе ја најдете приказната за едно мало девојче, Варја, која одлучи да стане кралица. Од друга страна, можете да ја прочитате приказната за момчето по име Гал, кое одлучи да стане чудовиште. Дали двете приказни ќе се сретнат на средина од сликовницата?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Славко Прегл
Издавач Прозарт Медиа
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2020
Број на страници32
Димензија30cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB