Стела, Сани и фамилијата Фламингоси
Издавачки центар ТРИ

Стела, Сани и фамилијата Фламингоси

Шифра на артикл: 047245
Баркод: 9786084892625
Код на производителот: 47245
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Некој доаѓ во кампот на Стела и Сани. Кој би можел да биде? Тоа е мрзливата фамилоја Фламингоси! Никој не би рекол дека од cхленовите на ова ново друштво може толку многу да се науcхи. И се одеше супер, се додека не се успа Месеcхината. ќе се сети ли некој да ја разбуди?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Бистра Георгиева, Наталија Лукомска
Издавач Издавачки центар ТРИ
Возраст 7 - 11 години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници28

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.26 MB