Тркалаланица
Светулка Нова

Тркалаланица

Шифра на артикл: 052788
Баркод: 9786084918141
Код на производителот: 52788
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Песничката Тркалаланица е всушност бројаница. Забавна песничка која авторката преку ликовите на животните ја има обработено во весел, хумористичен но и едукативен тон. Вешто и креативно прави прошетка низ џунглата, оформувајќи интересни карактери од животните кои живеат таму.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Марта Чупевска, Тамара Забазноска
Издавач Светулка Нова
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2022
Број на страници28

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB