Нела Смела и Бушавата Бура
Чудна Шума

Нела Смела и Бушавата Бура

Шифра на артикл: 053256
ISBN: 9786084938392
Код на производителот: 53256
Достапно веднаш
0 МКД
325 МКД
325 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
– шарена сликовница со бушави прашања и задачи Што да прави? Нела размислуваше и си ја потчукнуваше главата со показалецот. Таа беше мошне досетливо девојче. А и не се плашеше од ништо, особено не од бушави бури. Инаку не би била Нела Смела, нели?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Билјана С. Црвенковска
Издавач Чудна Шума
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници32
Димензија20x20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Joseph Coelho
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB