Звуците на Новата година + карти „Меморија“
Светот на Биби

Звуците на Новата година + карти „Меморија“

Шифра на артикл: 096215
ISBN: 9786082720869
Издавач: Светот на Биби
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Овој сет содржи: сликовница „Звуците на Новата година “ и дополнително карти „Меморија“ со главните ликови, Ох, што се случува со звуците на Новата година? Зошто ниедна мелодија не е како што треба и зошто се испревртени зборовите во сите песни на светот. На светот? Подобро речете – во целата бесконечна вселена. Но, ако мислевте дека нема кој да го реши проблемот – погрешивте. Биби, Боби, снешкото Гого, Дедо Мраз од Заз, роботчето Р1, но и мистериозните чувари на Заз се обединуваат да ја спасат ЦЕЛАТА МУЗИКА ВО УНИВЕРЗУМОТ. Прочитајте во сликовницата „Звуците на Новата година“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Издавач Светот на Биби
Јазик Македонски
Повез Мек повез

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB