Мила Стела доста лаеш
Арс Ламина

Мила Стела доста лаеш

Шифра на артикл: 096232
ISBN: 9786082679181
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Еден татко се обидува да го заспие своето дете, но во тоа го спречува нивното куче Стела, кое постојано лае. Секогаш се случува нешто неочекувано во вистинскиот и во имагинарниот свет на Стела. Дали е тоа баба која доаѓа да и даде мисиркино месо или, пак, се верверици кои си прават легло во тостерот? Најдобро е да се залае, за секој случај. Секој што се обидел да заспие дете, знае колку е кревка таа ситуација. „Мила Стела, доста лаеш!“ е поинаква приказна за заспивање, полна со топли чувства и забавна мешавина од познато секојдневие и фантастични лудории.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Тед Форстром, Оса Лукандер
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници36

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Сања Арсова
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.11 MB