Животот е лесен, не грижи се
Издавачки центар ТРИ

Животот е лесен, не грижи се

Шифра на артикл: 006922
ISBN: 9786082306421
Код на производителот: 6922
Достапно веднаш
0 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во продолението на бестселерот Среќните луЌе читаат и пијат кафе Дијан се соочува со нови предизвиcи за кои се чини дека не е подготвена. Вратена од Ирска, решена да стави точка на својот бурен однос со мрачниот ирски фотограф Едвард, таа почнува да си го гради животот во Париз посветжената работа во својата кафе-книарниcа и на новата љубовна врска. Сè додека повторно не го сретне Едвард...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Ањес Мартен-Лиган
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници190

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
500 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB