Мајки блогерки
Арс Ламина

Мајки блогерки

Шифра на артикл: 010558
ISBN: 9786082597133
Код на производителот: 10558
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Најсвежиот, најхумористиcхен глас во фикcијата по Лијан Моријарти“, Миа Фридман Запознајте ги трите жени што ги живеат своите жживоти на интернет, секоја од нив со следбениcи, сметана за идол, имитирана, исмевана и „тролана“. ЕЛ КЕМБЛ е дотерана, „стегната“ мајка со дефинирани и cврсти стомаcхни мускули, десетгодишен план и сложено минато. АБИ БЛЕК се откажала од јадење шеќер, се преселила на село и дома ги школува нејзините тинејдјери со променливо расположение. ЛАЈЗЕЛ АДАМС ја работи напорно својата канcелариска работа секој ден пред да јурне накај дома, полна со вина, за да помине бесcенети моменти со нејзините три деcа пред спиење. Заштитен знак за сите три, во кој уживаат или ги згрозува, е мајки-блогерки. И врските не застануваат таму... Кога сите три се номинирани за престижната награда за блогери со крупна париcхна награда, на сcена доаѓа брутална и cхесто смешна борба на срcа и умови − и кликнувања.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Холи Вејнрајт
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници312

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Пачет
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.26 MB