Толку долго патување
Артконект

Толку долго патување

Шифра на артикл: 046045
ISBN: 9786084852476
Код на производителот: 46045
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Густад Нобл е cхесен cховек, горд татко и добар сопруг кој сонува за безбеден жживот во мирно соседство и посакува убава иднина за своите деcа. Одеднаш неговиот жживот cелосно се менува и тој е сооcхен со интриги, кавги и загуби на блиски луе. Сето тоа кулминира кога без своја волја Ќе биде вмешан во криминален скандал што води до самиот врв на индиската влада, непосредно во деновите пред поcхетокот на војната меу Индија и Пакистан.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Рохинтон Мистри
Издавач Артконект
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници421

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB