Насликаниот превез
Икона

Насликаниот превез

Шифра на артикл: 047278
Код на производителот: 47278
Достапно веднаш
0 МКД
499 МКД
499 МКД
8,07 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кити Фaин е убава, но површна жена, сопруга на Волтер, бактериолог, кој работи во Хонг Конг. Незадоволна од Чарли Таунсенд, маж кој таа го смета за шармантен, привлечен и возбудлив.Меѓутоа, кога Волтер ќе открие за нејзината прељуба, тој бара необична и страшна одмазда: Кити мора да го во внатрешноста на Кина каде владее епидемична колера. На почеток издадена со многу протести, Насликаниот превез е класична приказна за духовното будење на жената
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Вилијам Сомерсет Мом
Издавач Икона
Јазик Македонски
Година на објавување0

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Пачет
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB