Ако тоа е љубов
Икона

Ако тоа е љубов

Шифра на артикл: 047290
Баркод: 9786082210483
Код на производителот: 47290
Достапно веднаш
0 МКД
449 МКД
449 МКД
7,27 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ако тоа е љубов, е книга за љубовта во сите нејзини облици и можности, за љубовта како спасение, но и како второ лице на празнината и на очајот, за разните видови на љубов, но често и за феноменот на нејзината превртена слика, како во огледало. Овие впечатливи приказни за љубовта и смртта, раскажуваат за елементарните нешта, но и за она што е недофатливо и неискажливо во секојдневието. Расказите на Пантиќ ни донесуваат искуство раскажано во просветлувачките моменти на спознанието.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Михајло Пантиќ
Издавач Икона
Јазик Македонски
Година на објавување2011
Број на страници183

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Пачет
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB