Деца
ПНВ Публикации

Деца

Шифра на артикл: 054470
ISBN: 9786082651125
Код на производителот: 54470
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Ова не е сезонска книга туку дело што ќе се памети“, рече Теофил Панчиќ при доделувањето на 68. Нинова награда за роман на годината. Наскоро, „Деца“ од Милена Марковиќ и на македонски јазик! Оваа книга зборува за еден живот, кој, како и секој друг живот, е составен од повеќе животи...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Милена Марковиќ
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници164

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB