Среќа за почетници
Бата Прес

Среќа за почетници

Шифра на артикл: 093719
Достапно веднаш
0 МКД
430 МКД
430 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ова дело на Кетрин Сентер е книга што ќе ви го затопли срцето, ќе ве навлече и ќе останете будни цела ноќ за да сфатите како да се средите. Ова е приказна што ќе ве научи како мачењето ве прави посилни. Зошто љубовта е секогаш значајна. И дека колку повеќе добри нешта барате, толку повеќе ќе најдете.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Кетрин Сентер
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници333

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
500 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB