Тивко врескај, братче
Норша

Тивко врескај, братче

Шифра на артикл: 094148
ISBN: 9786084901013
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Приказна за едно навидум обично семејство на самохрана мајка со своите близнаци. Но семејство кое не остава рамнодушно ниедно соседство, ниедно училиште и ниедно работно место. Деновите во неделата наместо имиња имаат бои, а јадењето секогаш мора да е кружно. Дали некогаш можеме да се откажеме од нашиот светоглед, за да го сфатиме оној на поинаквите?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Ивона Бжезинова
Издавач Норша
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници198
Димензија21 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB