Мртви капитали

Мртви капитали

Шифра на артикл: 094245
ISBN: 9786082014890
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Топла семејна приказна во која преку случувањатата на семејството Матковиќ се отсликува состојбата во земјата. Нела и Анка, ќерките во семејството, се целосен контраст една на друга. Додека Анка е среќна и задоволна самата со себе што и да прави, Нела е опседната по луксузот и градскиот живот. И зад сите случувања на семејството Матковиќ се крие моќна порака: највредниот капитал на секоја држава е човекот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Јосип Козарац
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници142
Димензија12c20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB