Ситни души
Мартина

Ситни души

Шифра на артикл: 063980
ISBN: 9786084995159
Достапно веднаш
0 МКД
600 МКД
600 МКД
9,71 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Ситни души“ на Луис Коуперус се појавува како сложено истражување на моралните и психолошките нијанси на човековата природа. Овој класичен роман ги осветлува внатрешните конфликти и општествените притисоци што го обликуваат изборот на неговите фино нацртани ликови. „Ситни души“ се препорачува за читателите што не само што ја ценат класичната литература туку и уживаат да истражуваат во длабочините на карактерот и општеството. Збогатен со своето историско значење и книжевна уметност, „Ситни души“ претставува доказ за сложеноста на човечките емоции и моќта на нијансираното раскажување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Луис Коуперус
Издавач Мартина
Боја Мултиколор
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници390

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB