Тесто за моделирање, Statovac, Junior, Play Dough, 160g, 4 бои
STATOVAC

Тесто за моделирање, Statovac, Junior, Play Dough, 160g, 4 бои

Шифра на артикл: 046269
Код на производителот: 46269
Достапно веднаш
0 МКД
89 МКД
89 МКД
1,44 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Тесто за моделирање
Бренд STATOVAC

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.95 MB