Skopje : guide book : seven thousand years of culture
Љубовта е петтиот елемент

Skopje : guide book : seven thousand years of culture

Шифра на артикл: 005081
ISBN: 9786084808015
Код на производителот: 5081
Достапно веднаш
0 МКД
800 МКД
800 МКД
12,94 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Туристички водичи
Автор Гоце Дртковски
Издавач Љубовта е петтиот елемент
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници167

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.000 МКД
16,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.15 MB