Churches & monasteries : guide book
Љубовта е петтиот елемент

Churches & monasteries : guide book

Шифра на артикл: 044488
ISBN: 9786084808138
Код на производителот: 44488
Достапно веднаш
0 МКД
1.000 МКД
1.000 МКД
16,18 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Водиc за 130 Цркви и 450 Македонски Манастири , со упатство од 20 мапи , 55 илустраcии и 500 фотогртафии. Водичот е на Англиски јазик . Година на издавање 2021
Карактеристика Вредност
Kатегорија Туристички водичи
Автор Goce Drtkovski, Natali Nikolovska
Издавач Љубовта е петтиот елемент
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници160

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.99 MB