Водени бои + четка Pelikan, 12 бои
Водени бои + четка Pelikan, 12 бои
Водени бои + четка Pelikan, 12 бои
Водени бои + четка Pelikan, 12 бои
PELIKAN

Водени бои + четка Pelikan, 12 бои

Шифра на артикл: 006009
Код на производителот: 6009
Достапно веднаш
0 МКД
347 МКД
347 МКД
5,61 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
kancelariski materijal
Карактеристика Вредност
Kатегорија Водени бои
Бренд PELIKAN

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.67 MB