Водени бои + четка, Pelikan Junior, 12 бои
PELIKAN

Водени бои + четка, Pelikan Junior, 12 бои

Шифра на артикл: 001122
Код на производителот: 1122
Достапно веднаш
0 МКД
221 МКД
221 МКД
3,58 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Екстра квалитетни водените бои кои лесно се нанесуваат на хартијата и брзо се сушат на листот за да не дојде до размачување. Заради квалитетниот пигмент ставаат силен и живописен траг на хартијата што води до одлични цртежи и голема забава на децата. Нетоксични и потполно безбедни за користење. Производите на Пеликан се препорачани за користење од страна на наставниците во Германија. Доколку дојде до исфлекување на облеката бојата лесно се вади со перење.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Водени бои
Бренд PELIKAN

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.67 MB