Педесет нијанси ослободени
Топер

Педесет нијанси ослободени

Шифра на артикл: 000789
Баркод: 9786082082196
Код на производителот: 789
Автор: Е.Л. Џејмс
Достапно веднаш
0 МКД
630 МКД
630 МКД
10,19 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Романтична и незауздана. Ова е серија што ќе ве опседнува, поседува и засекогаш ќе се врзе за вас. Тој ден кога Анастасија Стил го запозна Кристијан Греј пламна љубовната искра што засекогаш им го смени животот. Кристијановите единствени сексуални интересирања прво ја вчудовидоа Ана, потоа ја заинтересираа и на крајот сосема ја одбија. Кристијан е подготвен на секаква ртва само да ја задри. Заедно би моеле да имаат се - љубов, страст, богатство и безброј моности за заедничка иднина. Но, Ана знае дека е тешко да се сака господинот Педесет нијанси и дека ќе мора да се приспособи на неговиот животен стил, а притоа да не го загуби идентитетот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија 18+
Автор Е.Л. Џејмс
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2012
Број на страници582

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
18+ 062675
Автор : Lord Morpheous
Цена 1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 056830
Автор : Oloni
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 049873
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 049872
Автор : Ина Мур
Цена 380 МКД
6,15 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 047167
Автор : E. L. James
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 038740
Цена 340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 035625
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 010881
Автор : E. L. James
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 010832
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 007552
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 007028
Автор : Е. Л. Џејмс
Цена 650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 005377
Автор : Е.Л. Џејмс
Цена 680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB