Антологија на светската поезија преведена на македонски јазик. Т. 1, XX век пр.н.е. - IV век од н.е. : од
Арс Ламина

Антологија на светската поезија преведена на македонски јазик. Т. 1, XX век пр.н.е. - IV век од н.е. : од "Енума Елиш" до Авсониј

Шифра на артикл: 002475
ISBN: 9786082470467
Код на производителот: 2475
Достапно веднаш
0 МКД
1.500 МКД
1.500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Антологии
Автор Александар Ускоков
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници561

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.92 MB