Антологија на светската поезија преведена на македонски јазик. Т. 2, IV-XV век : од Калидаса до Вијон
Арс Ламина

Антологија на светската поезија преведена на македонски јазик. Т. 2, IV-XV век : од Калидаса до Вијон

Шифра на артикл: 002478
ISBN: 9786082476957
Код на производителот: 2478
Достапно веднаш
0 МКД
1.500 МКД
1.500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Антологии
Автор Александар Војнески
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници654

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.92 MB