Акции

20% попуст на најпознатите макети во светот - „Revell“

02.11.2023.
20% попуст на најпознатите макети во светот - „Revell“
20% попуст на најпознатите макети во светот - „Revell“

Нова онлајн-акција на „Литература.мк“ – 20% попуст на сите макети од најквалитетниот светски производител на макети „Revell“ само за онлајн-нарачки преку https://www.literatura.mk/proizvodi/popusti.

Речиси 60 години „Revell“ е синоним за професионализам во развојот и изработката на макети верни на оригиналот. Денес, „Revell“ не е само лидер на пазарот во Германија туку и низ цела Европа, а во последниве години компанијата стана и еден од водечките снабдувачи на производи со далечинско управување на пазарот на играчки.

Богатото искуство на „Revell“ стекнато со децении го направи брендот синоним за фасцинантен и повеќеслоен свет на моделирање. Палетата производи на „Revell“ може да ги исполни соништата на секој вљубеник во макетите. Без разлика дали сте млади или повозрасни, професионалци или почетници во составувањето макети – со макетите „Revell“ секој може да ја следи својата страст и да ги оствари своите желби.

Откријте го „Revell“ и дозволете светот на најдобрите макети да биде вашата најдобра забава, инспирација и возбуда!

https://www.literatura.mk/proizvodi/popusti

Поврзани производи

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.160 МКД
18,77 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.490 МКД
56,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.799 МКД
45,29 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.380 МКД
38,51 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.599 МКД
25,87 EUR

Остави коментар

Во моментов нема коментари

Слични статии

01.
May.
Акции
Сите вистински фанови на култните серијали, филмови, компјутерски игри, стрипови и книги, овој месец ќе може да ги комплетираат своите колекции со омилените ...
19.
Apr.
Акции
20% попуст на вашите омилени LEGO, плус саемски попусти на многу посакувани наслови од 5 издавачки куќи.
02.
Apr.
Акции
Во чест на Светскиот ден на книгите за деца, „Литература.мк“ ја почнува кампањата „Повеќе магични приказни“, која ќе трае од втори до...
26.
Mar.
Акции
Под слоганот „Влези во легендите“, од 26 март до 1 април ќе биде активна новата акција на „Литература.мк“ со намалување од 20%,&...
01.
Mar.
Акции
Од 1 до 8 март 2024 година во книжарниците „Литература.мк“ ќе се реализира продажна акција насловена како „Таа заслужува“ со попусти ...
06.
Feb.
Акции
Со попусти до 60% во сите книжарници на „Литература.мк“ годинава по четврти пат ќе се одржат „Денови на литературата“, од 6 до 20 фев...
27.
Jan.
Акции
Обележете во вашите календари: 28 јануари е Меѓународен ден на лего-коцките, а 29 јануари е Меѓународен ден на сложувалките! Во таа чест ви обезбедивме 20% п...
15.
Dec.
Акции
Со попусти до 50 отсто почнува новогодишното прославување во книжарниците на „Литература.мк“. Во акцијата „Повеќе од подарок“, која ќ...
20.
Nov.
Акции
Пристигна „купувачкото лудило“ наречено „Црн петок“ (Black Friday) и во „Литература.мк“, а оваа година во сите книжа...
16.
Oct.
Акции
Попусти од 20% на најквалитетната и најзабавната глина за моделирање Hey Clay. Разбудете ја неограничената креативност со Hey Clay, само во &bdquo...
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.59 MB