Акции

Акција со колекционерски производи за вистинските фанови

01.05.2024.
Акција со колекционерски производи за вистинските фанови
Акција со колекционерски производи за вистинските фанови

Овој мај силата на колекционерските акции е со вас! Сите вистински фанови на култните серијали, филмови, компјутерски игри, стрипови и книги овој месец ќе можат да ги комплетираат своите колекции со омилените ликови. Голем избор на најбараните фигури, иконични сувенири и ексклузивни предмети ќе бидат достапни со попуст до 20 и 30 отсто, на акцијата што ќе трае од денеска (1 мај) до 14 мај 2024 година.

Ексклузивната понуда важи на најголемата веб-книжарница „Literatura.mk“, како и во суперсторовите на „Литература.мк“ во „Скопје сити мол“, „Ист гејт мол“ и „Дајмонд мол“. Попустот се однесува на внимателно селектирани 80-тина лиценцирани колекционерски производи и е можност што не смее да се пропушти. Не пропуштајте шанса да ја дополните вашата колекција на омилените филмови и книги по неверојатни цени.

Донесете ги најдалечните галаксии, книжевната фантазија, филмската магија и паралелните универзуми на своето работно биро, на полиците од својот дом или, едноставно, во вашата чанта. Изберете приврзоци, ламби, колекционерски фигури, капчиња, тефтери и други препознатливи предмети од светот на Покемон, Барби, Хари Потер, Иксмен, „Трансформерс“, „Авенџерс“, „Дизни“, „ДЦ комикс“, „Војна на ѕвездите“, „Вештерот“, „Почудни нешта“, „Дина“, „Господарот на прстените“, „Мојот херој“, „Мајнкрафт“, како и спортските идоли.

Побарајте ги во нашите и продавници и онлајн на https://www.literatura.mk/proizvodi/pbm-express, за да ги видите сите производи што се дел од оваа ексклузивна понуда.

 

Поврзани производи

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.799 МКД
29,11 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
960 МКД
15,53 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.790 МКД
28,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.199 МКД
51,76 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.199 МКД
51,76 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.340 МКД
21,68 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
860 МКД
13,92 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.399 МКД
38,82 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.399 МКД
38,82 EUR

Остави коментар

Во моментов нема коментари

Слични статии

19.
Apr.
Акции
20% попуст на вашите омилени LEGO, плус саемски попусти на многу посакувани наслови од 5 издавачки куќи.
02.
Apr.
Акции
Во чест на Светскиот ден на книгите за деца, „Литература.мк“ ја почнува кампањата „Повеќе магични приказни“, која ќе трае од втори до...
26.
Mar.
Акции
Под слоганот „Влези во легендите“, од 26 март до 1 април ќе биде активна новата акција на „Литература.мк“ со намалување од 20%,&...
01.
Mar.
Акции
Од 1 до 8 март 2024 година во книжарниците „Литература.мк“ ќе се реализира продажна акција насловена како „Таа заслужува“ со попусти ...
06.
Feb.
Акции
Со попусти до 60% во сите книжарници на „Литература.мк“ годинава по четврти пат ќе се одржат „Денови на литературата“, од 6 до 20 фев...
27.
Jan.
Акции
Обележете во вашите календари: 28 јануари е Меѓународен ден на лего-коцките, а 29 јануари е Меѓународен ден на сложувалките! Во таа чест ви обезбедивме 20% п...
15.
Dec.
Акции
Со попусти до 50 отсто почнува новогодишното прославување во книжарниците на „Литература.мк“. Во акцијата „Повеќе од подарок“, која ќ...
20.
Nov.
Акции
Пристигна „купувачкото лудило“ наречено „Црн петок“ (Black Friday) и во „Литература.мк“, а оваа година во сите книжа...
02.
Nov.
Акции
Нова онлајн-акција на „Литература.мк“ – 20% попуст на сите макети од најквалитетниот светски производител на макети „Revell&ldqu...
16.
Oct.
Акции
Попусти од 20% на најквалитетната и најзабавната глина за моделирање Hey Clay. Разбудете ја неограничената креативност со Hey Clay, само во &bdquo...
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB