Несреден век
Стрип Квадрат

Несреден век

Шифра на артикл: 048581
Баркод: 9786084719229
Код на производителот: 48581
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Средниот век не треба да се сфати само како време од петтиот до петнаесеттиот век, среден век е и средовечната возраст на човекот, откај 35 до 65. А среден век е и обратно од неСреден век, век во кој сѐ е средено и подредено, без неред и хаос. Е сега... кој е мрачен, а кој светол, среден или несреден... јас си знам, а и вие претпоставувате. И не треба да се бира меѓу два мрака, било средновековен или сегашен, изборот е меѓу мракот и светлината, бил и ќе биде“, го објаснува насловот авторот на збирката.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска поезија
Автор Тихомир Сивејан
Издавач Стрип Квадрат
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници74

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 175 МКД
2,83 EUR
Заштеда 30%
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 140 МКД
2,27 EUR
Заштеда 30%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.23 MB