Аберации на младоста
Збор

Аберации на младоста

Шифра на артикл: 052017
ISBN: 9786085002047
Код на производителот: 52017
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Верност не е ако ми кажеш те сакам. Лага не е ако ми кажеш те мразам. Нацртај ме еднаш онаква каква ме замислуваш. Напиши ме таква каква што ме мислиш...“ Лирски стихови од срцето на младоста. Стихови што ќе ве разнежат, ќе ве восхитат, ќе ви ја растреперат душата и ќе ве напојат со ладна вода освежувачка. Поетска збирка за оние што уживаат и знаат како да се насладуваат со музиката на поезијата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска поезија
Автор Сашка Васкова
Издавач Збор
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници47

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Јосип Коцев
250 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.41 MB