Сет текстилни бои, Talens Art Creation, Tie-dye set - Blue, 3 x 85 мл
Сет текстилни бои, Talens Art Creation, Tie-dye set - Blue, 3 x 85 мл
Сет текстилни бои, Talens Art Creation, Tie-dye set - Blue, 3 x 85 мл
Сет текстилни бои, Talens Art Creation, Tie-dye set - Blue, 3 x 85 мл
Сет текстилни бои, Talens Art Creation, Tie-dye set - Blue, 3 x 85 мл
Сет текстилни бои, Talens Art Creation, Tie-dye set - Blue, 3 x 85 мл

Сет текстилни бои, Talens Art Creation, Tie-dye set - Blue, 3 x 85 мл

Шифра на артикл: 045330
Код на производителот: 45330
Достапно веднаш
0 МКД
995 МКД
995 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
profesionalni boi za slikanje na platno i svila
Карактеристика Вредност
Kатегорија Бои за текстил

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.1 MB